עו"ד גירושין

הליכי גירושין

בימינו המערכת הזוגית המקובלת והנהוגה עוברת טלטלות רבות ולא אחת מגיעה המערכת הזוגית לקיצה בטרם עת.

לעיתים הרצון בגירושין הינו מנת חלקו של צד לזוגיות בעוד הצד האחר אינו רואה את קץ הנישואין. כמו כן גם בעת ששני הצדדים מעוניינים לשים קץ למערכת הזוגית הפער בין הרצון ליישום הינו גדול.

הקושי בקיום הליך הגירושין הינו רגשי ואמוציונאלי ולא אחת החלטות שיתקבלו במעמד זה יהוו את מנת חלקם של הצדדים שנים לאחר מכן.

 

עו"ד לענייני גירושין


פנייה לעו"ד המתמחה בתחום המעמד האישי יש בה כדי לצלוח את ההליך כולו ולשמור על מערכת קבלת החלטות ראויה אובייקטיבית השומרת על זכויותיו של כל צד להליך. כמובן שיש צורך גם בשמירה על האינטרסים על הילדים ככל שיש כאלו ולהימנע ככל הניתן מלפגוע באלו.

למשרדנו נסיון רב בתחום דיני המשפחה על כל הערכאות. משרדנו פיתח עם השנים אסטרטגיה ייחודית בניהול מו"מ להגעה להסכם גירושין בהתחשב בנסיבותיו של כל תיק ותיק.

במסגרת פגישת הייעוץ במשרדנו נבחן את הנתונים העובדתיים המרכיבים את המקרה הפרטי שלכם, ועל פיו נספק לכם סקירה משפטית מקיפה. בעזרתנו תוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות ולתכנן את הליך הפרידה באופן האופטימאלי האפשרי במסגרת הנסיבות האופפות את הסכסוך. עם זאת, נבחן בקפידה את שאיפותיכם ומטרותיכם והתאמתם למציאות המשפטית הנהוגה.

למשרדנו נסיון רב בניהול הליכי גישור בין בני זוג המועונינים לסיים את המערכת הזוגית בהידברות.  
לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים באתר ו/או צרו קשר טלפוני עם המשרד.

 

משרד המתמחה בניהול סכסוכי גירושין


למשרדנו התמחות בניהול סכסוכי גירושין וכן בניהול מו"מ שמטרתו סיום הסכסוך מוקדם ככל הניתן בשאיפה אף בטרם הפנייה להליכים משפטיים.

מומלץ להיוועץ עם עו"ד המתמחה בתחום דיני המשפחה ובעיקר עם עו"ד לגירושין בעל ניסיון בטרם הפניה להליכים משפטיים.

אין באמור לעיל להוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי.